Una società di Tenth Revolution Group

Rif.: a0MaA0000006HpO.4_1722509357

Dynamics BC Developer and Consultant

Poland

  • Developer/Programmer Ruolo
  • Competenze: Dynamics NAV, Dynamics BC, Dynamics Business Central, Navision, NAV, Business Central, BC
  • Livello: Mid-level

Descrizione posizione

a0MaA0000006HpO.4_1722509357

Dynamics NAV/BC Developer i Konsultant

Miejsce zamieszkania: okolice Chojnic, praca hybrydowa

Rodzaj umowy: B2B bądź UoP

Przeprowadzam obecnie rekrutację dla jednego z moich klientów z branży spożywczej (produkcja i dystrybucja wysokiej jakości produktów), który poszukuje doświadczonego developera i konsultanta Dynamics BC, który dołączy do zespołu wewnętrznego i będzie wspierał wdrożenie Business Central w Polsce i za granicą. Firma stawia na najnowsze technologie, zrównoważony rozwój i przyjazne środowisko pracy. Obowiązki dotyczyłyby również współpracy z bizesem, użytkownikami i partnerem Microsoft.

Obowiązki

* Będziesz odpowiedzialny za dostosowywanie i konfigurowanie Dynamics 365 Business Central
* Będziesz modyfikować istniejące funkcje i funkcjonalności zgodnie z wymaganiami biznesowymi
* Będziesz rozwijać rozszerzenia przy użyciu języka AL, aby dodawać nowe funkcje lub modyfikować istniejące w Dynamics 365 Business Central.
* Będziesz kontaktować się z Partnerami Microsoftu, biznesem i użytkownikami
* Będziesz przeprowadzać Code review

Umiejetności

* Ponad 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
* Głębokie zrozumienie platformy Dynamics 365 Business Central, jej architektury i różnych modułów.
* Doświadczenie w dostosowywaniu i konfiguracji Business Central
* Znajomość narzędzi programistycznych dla Dynamics 365 Business Central
* Znajomość odpowiednich języków programowania
* Silne umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów
* Doskonałe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne w języku polskim i angielskim

If you would like to discuss further, please contact me at n.krekora@nigelfrank.com or +48 22 104 08 32.