Una empresa del Tenth Revolution Group

Ref.: a0M1i00000X3pVm.4_1718626436

D365FO Finance Consultant

Poland

  • Consultant Puesto
  • Competencias: #AX #FO #Dynamics #MSDynamics #Microsoft365Dynamics #Microsoft365AX #F&O #Finance #Operations #Project #InternationalProjects #Training #Opportunities #Salary #GoodEmployer #Reputable #Employer
  • Nivel: Mid-level

Descripción del puesto

a0M1i00000X3pVm.4_1718626436

O firmie:

Mój klient obecnie poszukuje doświadczonego konsultanta Dynamics 365 F&O, który dołączy do prężnie rozwijającego się zespołu. Klient to Partner Microsoftu, pomagający firmom wprowadzać innowacyjne rozwiązania i poprawiać efektywność, specjalizujący się w obszarze ERP oraz CRM.

Twoje obowiązki:

* Udział w tworzeniu i realizacji polityki finansowej, kontrolingowej i audytowej
* Analiza potrzeb biznesowych i wymagań klientów
* Współpraca z programistami w ramach tworzenia nowych funkcjonalności
* Przeprowadzanie testów optymalizujących produkt
* Prowadzenie szkoleń dla klientów na etapie wdrożenia i optymalizacji

Wymagania:

* Masz co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowego związanego z konsultingiem w Microsoft Dynamics 365 F&O/AX
* Starsze wersje systemu MS Dynamics AX 2009 lub 2012 nie mają dla Ciebie tajemnic
* Masz zdolności analityczne i komunikacyjne
* Masz wiedzę finansową lub doświadczenie w księgowości
* Cechujesz się sumiennością, samodzielnością i dobrą samoorganizacją pracy
* Potrafisz komunikować się w języku polskim na poziomie min B2 i angielskim na poziomie min B1

Co jest zapewniane:

* Możliwość pracy z najlepszymi w swojej klasie platformami i rozwiązaniami technologicznymi
* Bycie ważną częścią zespołu zaangażowanego w projektowanie i wdrażanie procesów kluczowych dla organizacji zarówno lokalnie jak i międzynarodowo
* Pracę w dynamicznym, zwinnym środowisku, w kulturze optymalizacji i odpowiedzialności, z ludźmi, którzy są pasjonatami tego, co robią
* Możliwość pracy na B2B lub umowy o pracy
* Możliwość rozwoju w ramach organizacji
* Możliwość dodatkowych treningów
* Atrakcyjny pakiet benefitów, w tym prywatna opieka medyczna, karta sportowa
* Możliwość pracy zarówno hybrydowej jak i zdalnej

Jeśli ta oferta brzmi interesująco, po więcej informacji zapraszam do aplikacji na a.golawska@nigelfrank.com