A Tenth Revolution Group Company

Ref: DynamicsFO_1725372470

Dynamics F&O Consultant

Poland

  • Consultant Role
  • Skills: AX, FO, Dynamics, MS Dynamics, Microsoft 365 Dynamics, Microsoft 365 AX, F&O, Finance, Operations, Project, International Projects, Training, Opportunities, Salary, Good Employer, Reputable, Employer
  • Level: Mid-level

Job description

DynamicsFO_1725372470

O firmie:

Mój klient obecnie poszukuje doświadczonego konsultanta Microsoft Dynamics F&O, który dołączy do prężnie rozwijającego się zespołu. Klient to Partner Microsoftu, pomagają firmom wprowadzać innowacyjne rozwiązania i poprawiać efektywność. Specjalizują się w obszarze ERP oraz CRM.

Twoje obowiązki:

* Wsparcie przy konfiguracji docelowej systemu Ms Dynamics 365 for Finance and Operations
* Wsparcie serwisowe dotychczasowych Klientów w zakresie rozwiązywania problemów oraz szukania nowych rozwiązań
* Szkolenia użytkowników końcowych
* Wsparcie po uruchomieniu systemu
* Współpraca z zespołem programistów w zakresie obsługi zgłaszanych błędów oraz problemów

Wymagania:

* Masz co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowego związanego z konsultingiem w Microsoft Dynamics 365/AX
* Starsze wersje systemu MSDynamics AX 2009 lub 2012 nie mają dla Ciebie tajemnic
* Masz zdolności analityczne i komunikacyjne
* Potrafisz komunikować się w języku polskim w projekcie na poziomie min B2
* Potrafisz komunikować się w języku angielskim w projekcie na poziomie min B1
* Masz doświadczenie w szkoleniach Key Userów u Klientów
* Umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów

Co jest zapewniane:

* Możliwość certyfikacji w najnowszej wersji systemu Microsoft Dynamics 365
* Możliwość rozwoju (szkolenia) w wybranym przez Ciebie obszarze dzięki skrojonej na miarę ścieżce rozwoju
* Mamy wiele różnorodnych i ciekawych projektów
* Damy Ci ciągłość zatrudnienia - długoterminowe zatrudnienie na stałe B2B lub umowy o pracę
* Będziesz cieszyć się stabilną pracą w firmie współpracującej z klientami krajowymi i międzynarodowymi.
* Możliwość pracy hybrydowej (biurowej i zdalnej)
* Dofinansowanie nauki języków
* Dofinansowanie szkoleń i kursów
* Spotkania integracyjne